Приветствую Вас Гість Четвер, 16.05.2024, 16:21
Головна » 2014 » Квітень » 10 » З болем у серці пам'ятаємо
З болем у серці пам'ятаємо

8 квітня у районній бібліотеці для учнів 9-10 класів ЗОШ № 21 був проведений урок історії, присвячений тим, хто був закатований у застінках концтаборів, тому що не можна забувати про них, адже ціною їхнього життя завойоване наше майбутне мирне життя.

Розповідь ведучих супроводжувався переглядом фільмів про концтабори. Бухенвальд, Дахау, Майданек, Освенцим ... Важко усвідомити, що творили фашисти в таборах смерті, куди люди потрапляли без суду і слідства і чий шлях завершувався, як правило, в печах крематорію.

Присутні ознайомилися з книжково - ілюстративної виставкою «Пам'ять серця» , де зібрано матеріал про жахи концтабірного життя .

На виставці зібраний новий матеріал про діючі 60 концентраційних , пересильних , трудових таборів і в'язниць на території Луганської та Донецької області в роки фашистської окупації , в яких загинули тисячі наших співвітчизників. Серед них були і діти , яких вивозили до госпіталю для забору донорської крові. Багато з них померли від недокрів'я ....

Наприкінці зустрічі всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих і закатованих у таборах смерті. Молоде покоління має знати і не забувати про злодіяння фашистів і про героїчну боротьбу народів проти таких гітлерівських порядків . Обов'язок кожного громадянина - не дати розгорітися фашистському багаттю знову.

Категорія: Події | Переглядів: 398 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2014  »