Приветствую Вас Гість П`ятниця, 26.04.2024, 03:11
Головна » 2012 » Жовтень » 15 » Народження Бібліотеки
Народження Бібліотеки

1 жовтня жителі мікрорайону Черемушки стали свідками урочистого відкриття нової бібліотеки-філії Попаснянської районної централізованої системи, яка стане маленьким храмом духовності і культури. Це урочиста і значуща подія відбулася в дні святкування Всеукраїнського дня бібліотек. Нова бібліотека створена за ініціативи голови районної ради Миколи Михайловича Охріменко. У підготовці об'єкта культури до роботи надали практичну допомогу: мер міста Лисичанська Сергій Володимирович Дунаєв, Попаснянський міський голова Юрій Іванович Онищенко, приватні підприємці, керівники підприємств міста.

Всього два тижні тривали будівельні роботи. У день відкриття почесними гостями свята стали ті люди, хто був причетний до цієї доброї справи.

До жителів мікрорайону Черемушки звернулися зі словами вітань та добрих побажань ініціатор організації народної будови Н.М.Охрименко, мер міста Лисичанська С.В. Дунаєв, голова дорпрофсожа А.В. Канзеба, протоієрей Попаснянського Свято-Миколаївського храму М.С.Лущак. Виступи були щирими, душевними, що йдуть від душі. Також душевно подякували керівникам міста і району, районній організації Партії регіонів, С.В. Дунаєва, керівникам підприємств, які взяли участь у народному будівництві, жителі мікрорайону Черемушки.

А потім настав найурочистіший момент свята. Н.М. Охріменко та С.В. Дунаєв перерізали традиційну стрічку на вході в бібліотеку. Директор РЦБС О.С. Попкова вручила Миколі Михайловичу та Сергію Володимировичу запашний коровай - символ гостинності і подяки.

Всі учасники свята були запрошені до бібліотеки і змогли переконатися, як тут затишно і красиво.

Категорія: Події | Переглядів: 406 | Додав: Оля | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2012  »