Приветствую Вас Гість Четвер, 16.05.2024, 16:27
Головна » 2014 » Травень » 5 » Священний бій поезії рядком
Священний бій поезії рядком

4 травня в центральній районній бібліотеці відбувся вечір-зустріч з учасниками міжміського літературного об'єднання                 ім. Б. Горбатова.

Почесними гостями зустрічі були ветерани Великої Вітчизняної Війни Бойко А.А. , Глущенко И.А , Неженцев І.С , які були свідками найжорстокішого в історії військового протистояння бурхливого XX століття. Говорити про війну потрібно скрізь і завжди , і на цій зустрічі про неї говорили саме мовою поезії , яка здатна викликати незвичайний емоційний відгук .

Попаснянська земля завжди була багата талантами. Поети , що прийшли на зустріч неодноразово друкували свої вірші на літературних сторінках газет і журналів , видавали свої власні збірки. Їх книги є в багатьох наших оселях.

Тема війни, солдатської дружби, вірності бійців, товариства проходить червоною стрічкою через творчість наших поетів, які прийшли на зустріч з ветеранами, а саме: Андрєєвої Л.А., Кібальнікова Т.Н., Клочко Т.В., Нефедова В.С ., Філіппова Р.А., Проскурові Л.І.

Вірші про війну, що звучатли із вуст авторів зачіпали душу присутніх у залі ветеранів та учасників ВВВ, учнів ЗОШ № 1 та ЗОШ № 24.

Учні шкіл, і фольклорний ансамбль «Водограй» подарували учасникам зустрічі особливий святковий настрій.

Категорія: Події | Переглядів: 422 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2014  »