Приветствую Вас Гість Четвер, 28.03.2024, 18:57
Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Мужності і геройства свято
Мужності і геройства свято

14 жовтня українці відзначатимуть День захисника України.  В останні  роки цей день один із найважливіших державних свят.

Сьогодні  ми маємо свою справу або роботу,  можливість виховувати дітей,  вчитись та розважатись тільки тому, що на «передовій» нас захищають. Честь і хвала  нашим українським військовим!

З нагоди цього великого  свята  11 жовтня в Попаснянській гімназії №20  спільно з центральною районною бібліотекою була проведена патріотична година «Мужності  і  геройства свято» з метою підтримки захисників,  які стоять на рубежах нашого рідного міста та вшанувати пам'ять загиблих героїв. Сьогодні, захищаючи власну  гідність і незалежність, українці знайшли себе та показали всьому  світу , що  Україна  - це велика,  демократична,європейська держава, а її  сини у найважливіший  момент нашої держави не злякалися,  стали незламною  стіною перед  новими загарбниками та  готові пожертвувати собою заради своєї Батьківщини.

Для захисників учні  гімназії підготували концерт, на якому звучало багато пісень про Україну, її героїв.

Військовий  службовець Базар В.Я. подарував присутнім  збірку своїх  поезій, написаних  на Попаснянщині, а військовослужбовці Мамчур Л.С.  і Турчин П.В. показали присутнім елементи рукопашного бою. Це  особливо захопило  хлопчиків – підлітків, які  в недалекому  майбутньому  теж стануть на захисті  своєї Вітчизни.

Потім була хвилина  мовчання в пам'ять  всіх хто віддав своє життя за Батьківщину.

Мільйони людей вірять, що небо нашої України - матері буде  мирним,  адже його оберігають славні  воїни  - захисники, і  їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир!

Ми раді вас  вітати зі  святом, побажати здійснення усіх ваших мрій.

Живіть щасливо довго - довго

На радість всій своїй сім'ї.

Хай  буде  рівною дорога

На  рідній матінці – землі.

Тримайтесь братики!Ми з вами

У цей страшний, болючий  час.

Ви стали нам захисниками,

Ми щиро молимось за  вас.

Не хочемо війни страшної!

Всі  просять люди звідусіль –

Не треба люті  нам чужої!

Хай  в Україні  буде  мир!

Категорія: Події | Переглядів: 482 | Додав: Оля | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2016  »