Приветствую Вас Гість Четвер, 18.04.2024, 07:28
Головна » 2013 » Квітень » 29 » Мужність і біль Чорнобиля
Мужність і біль Чорнобиля

На жаль, так склалося, що багато сторінок нашої історії трагічні. І одна з них - це 1986 рік, коли від аварії на Чорнобильському реакторі людство здригнулося. І саме нашому українському народові доводиться нести основну ношу з ліквідації тих жахливих наслідків. Пам'ять про ці події все ще болюча і дуже свіжа у наших людей.
Вечір-реквієм «Мужність і біль Чорнобиля» був проведений 25 квітня у дитячій бібліотеці для учнів 7 класу ЗОШ №24. В цей же день у читальному залі районної бібліотеки для учнів восьмого класу ЗОШ № 24 проведено урок скорботи - «Пропусти Чорнобиль крізь серце». Присутні мали можливість більш детально дізнатися, що собою представляє ця аварія, які важкі екологічні наслідки вона несе, як наш народ, об'єднавшись, зміг здолати це рукотворне горе і яку відповідальність несемо ми перед майбутнім планети.

Шість портретів у чорних рамках, шестеро прекрасних молодих хлопців дивляться на присутніх, і здається, що їх погляди скорботні, що застигла в них гіркота, і укоризна, і німе запитання: як могло таке статися? Але це зараз так здається. А в ту квітневу ніч, в хаосі і тривозі пожежі, не було в їх погляді ні скорботи, ні сумління. Вони робили. Вони рятували атомну станцію, рятували Прип'ять, Чорнобиль, Київ, всіх нас. Пожежу було ліквідовано ціною їх життів. Хлопці слухали розповідь бібліотекарів, дивилися уривки з документального фільму, знайомилися з літературою, представленою на виставці. Адже книга є однією з найбільш довговічних зберігачів історичної пам'яті народу. Наприкінці заходу всі висловили надію, що цей день завжди буде об'єднувати всіх живих одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Надією на те, що подібна катастрофа більше ніколи не повториться.
Категорія: Події | Переглядів: 445 | Додав: Оля | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2013  »