Приветствую Вас Гість П`ятниця, 26.04.2024, 02:30
Головна » 2016 » Січень » 27 » Це вогненне слово - Крути
Це вогненне слово - Крути

29 січня 2015 року виповнюється 97 років з часу бою на станції Крути між військовими підрозділами Української Народної Республіки та російською більшовицькою армією під командуванням М. Муравйова. Бій під Крутами став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. З нагоди Дня памяті Героїв Крут в центральній районній бібліотеці 28 січня пройшла інформаційна година «Це вогненне слово - Крути».

Про ці історичні події розповідає оформлена книжкова виставка «Героїка трагедії

Крут Особливістю бою під Крутами є те, що в ньому на захист Української Народної Республіки стали київські студенти, гімназисти та юнаки військової школи супроти ворога, який мав багаторазову чисельну перевагу.

Зараз повторюється історія майже столітньої давнини. Знову незалежність, знову ейфорія перемоги і знову загроза зі Сходу. Але ми віримо, що сучасний українець та світова громадськість стали мудрішими, далекогляднішими, і спільними зусиллями ми відвернемо те лихо, що розгорілося через чиїсь імперські амбіції.

А ще ми маємо надію, що більше не буде ані нової Небесної Сотні, ані нових Крут, більше не проливатиметься наша кров, ані кров сусідніх чи далеких народів.

Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися - невмируща. Вічна їм слава.

Категорія: Події | Переглядів: 417 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2016  »