Приветствую Вас Гість Понеділок, 29.04.2024, 13:40
Головна » 2013 » Грудень » 4 » Бути волонтером - це здорово
Бути волонтером - це здорово

В усі часи знаходилися люди, що творять добро безкорисливо, приходять на допомогу іншим. Сьогодні таких людей називають волонтерами.
3 грудня у читальному залі зібралися волонтери різних поколінь, які шанують пам'ять про часи, обпалених війнами, роблять наше місто затишним, чистим, піклуються про здоров'я живучих у ньому людей, організовують та беруть участь у різноманітних благодійних акціях та заходах.

Організатором зустрічі стала Попаснянська районна рада ветеранів (голова Їжак О.І.). Зі святом волонтерського руху всіх присутніх привітали: волонтерський загін Попаснянської залізничної гімназії «Благовіст» (керівник Филлипов О.В.); волонтерський загін «Патріот» Попаснянської ЗОШ № 25 (керівник Стрельцова Л.О.); волонтерський загін «Промінчики добра» Попаснянської ЗОШ № 24 ( керівник Бойко Т.І.). Хлопці підготували яскраву і творчу концертну програму.

Представник Попаснянської організації товариства Червоного Хреста Бредихіна М.Н. розіграла серед присутніх безпрограшну лотерею - медичні препарати. Кращих волонтерів  почесними грамотами та солодкими призами нагородила секретар районної ради ветеранів Нестерова Л.І. За чашкою чаю порадували своїм виступом солістка Белогоровского сільського клубу Михлик І.В. та Попаснянський фольклорний ансамбль «Водограй», учасники якого теж справжні волонтери, так як добровільно і безкорисливо роблять добро - своїми піснями несуть позитив, дарують позитивну енергетику жителям міста і району.

Працівники районної бібліотеки висловлюють свою подяку всім тим, хто не шкодує свого часу і сил на те, щоб хоч трохи, але зробити цей світ яскравішим і добрішим.
Категорія: Події | Переглядів: 382 | Додав: Оля | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2013  »