Приветствую Вас Гість Субота, 04.05.2024, 11:34
Головна » 2012 » Грудень » 10 » Творити добро
Творити добро

Вечір - зустріч волонтерів : «Творити добро іншим во благо»

Вже стало доброю традицією для волонтерів ветеранських організацій району відзначати своє свято в районній бібліотеці. 4 грудня 2012 року в читальному залі зібралися люди, які безоплатно, не рахуючись зі своїм часом, здоров'ям і настроєм, допомагають нужденним літнім людям.

Зі святом присутніх привітав голова районної організації ветеранів Їжак А.І., і представник Попаснянської організації Товариства Червоного Хреста Бредіхіна М.Н. Найбільш активні організатори волонтерського руху і кращі волонтери Валика Л.І., Карцева В.Г., Соловйова П.Р., Ковтун Н.В., Сафонова З.С., Нескоромная Л.В., Прокопенко Л.М., Калюжна М.Я., Приходько В.А., Сафонова А.Г., Глущенко І.А., Бредіхіна М.Н., Моїсеєва Н.Д., Мік І.М., Заливацька В.Ф., Рубців В.М., волонтерський загін Попаснянського залізничного ліцею (керівник Філіппов А.В) були нагороджені грамотами від районної ради ветеранів.

За чаюванням, організованим районною радою ветеранів, радували присутніх своєю новою концертною програмою фольклорний ансамбль «Водограй», пісні - вітання активіста - волонтера Мойсеєвої Н.Д. та учнівської залізничного ліцею Семенової Катерини, які внесли позитивну енергетику на зустріч волонтерів.

Спасибі вам, волонтери, за вашу самовіддану працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Саме ви даєте надію на світле майбутнє, вселяєте віру в те, що незважаючи ні на що є на світі ДОБРОТА.
Категорія: Події | Переглядів: 478 | Додав: Оля | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2012  »